Szybki kontakt


FUH Hydropult Ryszard Ryczko
ul. Edwarda Dembowskiego 36
58-570 Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Email: pompyciepla@hydropult.com.pl             Obowiązek Informacyjny

Pompy ciepła

Pompy Ciepła Są Faktem na Rynku Techniki Grzewczej!

Patrząc wstecz ile było obaw Instalatorów i Inwestorów jak 10 dziesięć lat temu w 2004 roku uruchamialiśmy Pierwszą Pompę Ciepła u Naszego Kolegi Andrzeja. Jednak obawy okazały się bezpodstawne i dzisiaj jesteśmy w stanie wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. W tym czasie zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i obecnie jesteśmy w stanie bez najmniejszego problemu dobrać dla państwa pompy ciepła tak, aby działały one na najwyższym poziomie. Montaż pomp ciepła nie stanowi dla nas żadnego problemu i wykonać go jesteśmy w stanie obecnie w każdych warunkach.

Pompy ciepła umożliwiają odzyskanie energii z ziemi – powietrza – wody. Stosowanie tej technologii umożliwia zmniejszenie ilości emitowanego CO2 do atmosfery. Osiąga się to dzięki montażowi pomp ciepła najwyższej klasy.

Pompa ciepła to nie tylko pojedyncze urządzenie lecz cały system, który musi być odpowiednio zamontowany, tak aby mógł ze sobą współgrać. W skład pompy wchodzą:

  • dolne źródło czyli wymiennik gruntowy poziomy,
  • odwiert z sondą gruntową lub powietrze i woda w układzie bezpośrednim oraz pośrednim.

Do całości pozostaje jeszcze górne źródło czyli Instalacja Centralnego Ogrzewania. Najbardziej efektywnym ogrzewaniem jest Ogrzewanie Płaszczyznowe, na które składają się Ogrzewanie Podłogowe i Ogrzewanie Ścienne oraz Grzejniki Klima-konwektorowe. Dzięki Takiemu rozwiązaniu Ogrzewanie możemy wykorzystać latem jako Pasywne Chłodzenie jednocześnie regenerując Dolne Źródło.

Przy projektowaniu i montowaniu naszych pomp ciepła stosujemy tylko i wyłącznie produkty i urządzenia markowych Firm Europejskich, które gwarantują wysoką jakość wykonania oraz bezawaryjną pracę przez długi czas pracy. Zawsze stosujemy rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagania klientów, dostarczając usług oraz produktów najwyższej klasy. Podkreślamy, że jako firma z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się montażem pomp ciepła tylko sprawdzonych producentów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że usługi wykonane przez nas są wykonywane rzetelnie i profesjonalnie, zgodnie z Państwa uwagami.